Anasayfa  |   İletişim  | EN  |
Mühendislik Fakültesi
YÖK ATLAS
İnşaat Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği (Burslu)
İnşaat Mühendisliği (% 50 İndirim)
Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Biyomedikal Mühendisliği
Biyomedikal Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği % 25 Burslu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Mühendislik öğrencimiz İtalya merkezli Ariston’a tüm dünyadan kabul alan 10 öğrenciden biri oldu
Haber - Etkinlik Arşivi
Mühendislik öğrencimiz İtalya merkezli Ariston’a tüm dünyadan kabul alan 10 öğrenciden biri oldu

Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi Bedirhan Yıldırım, İtalyan şirketi Aristo’nun Bilgi ve İletişim Teknolojileri Staj Programına (ICT e.Career) tüm dünyadan kabul alan 10 öğrenciden biri oldu.

Uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığı Uluslararası Programlar Koordinatörlüğü’nün Erasmus Staj Konsorsiyumu kapsamında anlaşma sağladığı uluslararası partnerimiz Ariston Thermo Group’un, İtalya’da düzenleyeceği 6 aylık Bilgi ve İletişim Teknolojileri Staj Programına kabul edilen Bedirhan Yıldırım, programa Türkiye’den dâhil olan tek öğrenci oldu.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencimiz Bedirhan Yıldırım, Türkiye’den sadece üniversitemizin aday öğrenci gösterdiği staj programının 4 aşamalı seçim sürecini başarılı bir şekilde tamamlayarak programa katılmaya hak kazandı.

Tüm dünyadan 10 stajyerin katıldığı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında bu yıl ikincisi düzenlenen programa kabul edilen Yıldırım, Digital Solutions takımına dâhil olarak üniversitemizde aldığı eğitimi pratik sahada uygulama imkânı bulacak. Altı aylık staj sonrası öğrencilere iş imkânının da sunulacağı program, Mart 2021’de sona erecek.

Uluslararası Programlar Koordinatörlüğü, Ariston Thermo Group’un yeni proje çağrıları ve Erasmus staj imkânlarını öğrencilerimizle paylaşmaya devam edecek.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi