Anasayfa  |   İletişim  | EN
Mühendislik Fakültesi
YÖK ATLAS
İnşaat Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği (Burslu)
İnşaat Mühendisliği (% 50 İndirim)
Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Biyomedikal Mühendisliği
Biyomedikal Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği % 25 Burslu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Dünya Gazetesi Başyazarı Dr. Rüştü Bozkurt Semineri
Haber - Etkinlik Arşivi
Dünya Gazetesi Başyazarı Dr. Rüştü Bozkurt Semineri

İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün daha önceki senelerde başlattığı hâlen de devam eden “Girişimcilik ve İnovasyon Seminerleri” her bölümden katılan mühendislik öğrencileri ve değerli öğretim üyelerimizin katılımıyla Haliç Yerleşkesi’nde devam etti.

İnovasyon ve Girişimcilik Dersi kapsamında yapılan seminerimizde Dünya Gazetesi Başyazarı Dr. Rüştü Bozkurt yer aldı. İş dünyasındaki çeyrek asırlık tecrübesi ile Dr. Rüştü Bozkurt öğrencilerle ve akademisyenlerle bir araya geldi ve bilgi paylaşımında bulundu.

İş dünyasına yeniliğin nasıl getirileceğinden, girişimcilik,  icat ve inovasyon adımlarının nasıl olduğu konularını anlatan Dr. Rüştü Bozkurt şirketlerin büyümesinde inovasyonun önemine vurgu yapmıştır. Seminer, öğrencilerin iş dünyası ve teknoloji ile alakalı soruları ile devam etti.

Seminer sonunda Dünya Gazetesi Başyazarı Dr. Rüştü Bozkurt’a teşriflerinden ötürü teşekkür mahiyetinde Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Yılmaz tarafından kahve fincanı takdim edildi.

Seminere Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Yılmaz’ın yanı sıra Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. A. Yılmaz Çamurcu ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Can ve çok sayıda akademisyen iştirak etti. Seminer sonunda öğrenci memnuniyeti ile ilgili geri dönüşüm alındı.  • http://mf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/20180306_1520302018-03-21-09-54-25am.jpg
  • http://mf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/20180306_1520322018-03-21-09-54-33am.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi