Anasayfa  |   İletişim  | EN
Mühendislik Fakültesi
YÖK ATLAS
İnşaat Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği (Burslu)
İnşaat Mühendisliği (% 50 İndirim)
Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Biyomedikal Mühendisliği
Biyomedikal Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği % 25 Burslu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | ''Türkiye İnovasyon Haftası İstanbul'' etkinliği
Haber - Etkinlik Arşivi
''Türkiye İnovasyon Haftası İstanbul'' etkinliği

3-4-5 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “Türkiye İnovasyon Haftası İstanbul” etkinliğinin yuvarlak masa toplantısı 20 Kasım 2015 tarihinde Ruffles Otel’de yapıldı. Bu seneki partner ülkenin Hollanda olarak açıklandığı etkinliğin açılış konuşmasını Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahsin ÖZTİRYAKİ yaptı. TİM ve T.C. Ekonomi Bakanlığı organizasyonuyla 2013 yılından bu yana gerçekleştirilen, çok sayıda Üniversite, Ar-Ge Merkezi, Teknopark, Bilim ve Teknoloji Merkezinin katıldığı etkinliklere Üniversitemiz adına Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi YILMAZ katıldı. Personelimiz ve öğrencilerimiz Türkiye İnovasyon Haftası / İstanbul etkinliğine online davetiye ile ücretsiz olarak katılabilirler.

Fakültemiz Dekanının inovasyonla ilgili olan ve 21 Kasım 2015 tarihinde Dünya Gazetesinde yayınlanan “İnovasyona giden yol ve Türkiye” adlı makalesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.dunya.com/yorum-inceleme/inovasyona-giden-yol-ve-turkiye-281681h.htm  • http://mf.fatihsultan.edu.tr/resimler/upload/website-slider--2015-11-27-11-19-35am.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi