FSMVÜ | Mühendislik Fakültesi
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Mühendislik Fakültesi
YÖK ATLAS
İnşaat Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği (Burslu)
İnşaat Mühendisliği (% 50 İndirim)
Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Biyomedikal Mühendisliği
Biyomedikal Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği % 25 Burslu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | Üniversitemiz ICSG 2016’yı Destekliyor
Üniversitemiz ICSG 2016’yı Destekliyor

Üniversitemizin destek verdiği ve standının yer aldığı 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG 2016) 20-21 Nisan 2016’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Yürütme Kurulu Başkanlığını Prof. Ümit Doğay Arınç’ın, Bilim Kurulu Başkanlığını Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Çamurcu’nun yaptığı 4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nın Bilim Kurulu’nda, Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Avni Morgül ile Mühendislik Fakültesi Öğr. Üye. Yrd. Doç. Dr. Ali Nizam’da yer alıyor.

Öğrencilerimizin Bildirisi ICSG 2016'da

IEEE-PES’in (Power&Energy Society) teknik destek verdiği ICSG 2016’da, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencimiz Oğuzhan Oktay Büyük ile Biyomedikal Mühendisliği öğrencimiz Sevgi Nur Bilgin’in bildirileri “A Novel Application to Increase Energy Efficiency Using Artificial Neural Networks”, poster sunumu için kabul edilmiştir. Bildiri ayrıca dijital kütüphane IEEE xPlore tarafından da yayınlanacaktır. 

ICSG Nedir? 

ICSG, akıllı şebekeler ve şehirler, akıllı ulaşım sistem araştırmacıları, uygulayıcıları, geliştiricileri ve kullanıcıları için üstün fikirleri ve üst düzey teknoloji ürünlerini tartışmak ve keşfetmek; teknikleri, araçları ve deneyimleri paylaşmak için düzenlenen uluslararası bir organizasyondur.  

Etkinlik Türü : Diğer
Yer : Haliç Kongre Merkezi
Tarih : 20 Nisan 2016
Saat : 10:00


Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi