FSMVÜ | Mühendislik Fakültesi
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Mühendislik Fakültesi
YÖK ATLAS
İnşaat Mühendisliği
İnşaat Mühendisliği (Burslu)
İnşaat Mühendisliği (% 50 İndirim)
Bilgisayar Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
Biyomedikal Mühendisliği
Biyomedikal Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği % 25 Burslu
Elektrik-Elektronik Mühendisliği (% 50 İndirim)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Mühendislik Fakültesi Dekanının Mesajı

Fakültemizde; öğretim ile araştırma misyonunu ilişkilendirmek, programlara daha etkin uluslararası yapı kazandırmak, öğrencilere fırsatlar vermek, öğrenci algılaması (öğrenmesi ve yabancı dil bilmesi) için yeni yaklaşımlar geliştirmek, yeni teknolojilerin devreye sokulduğu daha etkin stratejiler üretmek, araştırmalarımızı hizmetini verdiğimiz yerel ihtiyaçlara yönlendirmek, küresel gelişmeleri ve teknolojik ilerlemeleri kavramak ve kavratmak ana hedeftir.

Fakültemizde öğretim sınıfta başlayıp sınıfta sona ermez. Laboratuvar çalışmaları, atölye çalışmaları, araştırma - inceleme gezileri, projeler, seminerler, endüstri ve STK işbirlikleri, fuar ve kongre ziyaretleri önemli diğer öğretim araçlarıdır. Bütünsel bir bakışla ele alınan konular, gerçek hayat problemlerinin çözümleri öğrenimi zenginleştirmektedir. Öğrencilerimizin mesleki kariyerlerinde önder bireyler olmaları için eğitim hayatları boyunca kendi alanları ve yakın alanlarda araştırma yapmaları teşvik edilmekte ve desteklenmektedir. Bilgisayar ve uzaklığı yok eden teknolojileri (multimedya) tasarım ve üretim süreçlerine uygulayabilen, mesleki sorumluluğa sahip yetkin mühendis yetiştirmek temel görevlerimizden biridir.
 
Fakültemizi seçen öğrencilerimize ve tüm çözüm ortaklarımıza kapımız her zaman açıktır. Fakültemizi geliştirme ve daha ileriye taşıma doğrultusunda sizlerden gelecek her türlü görüş ve öneri bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimize ve öğretim elemanlarımıza eğitim, öğretim, araştırma ve özel yaşamlarında başarılar dilerim. Sevgiyle kalın.Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi